Elektroninės parduotuvės mutant.lt (el. parduotuvės valdytoja įmonė MB Presas pirkimo – pardavimo taisyklės.

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau Taisyklės), yra šalims privalomas teisinis dokumentas nusakantis Pirkėjo (toliau Pirkėjas) ir Pardavėjo (toliau Pardavėjas) teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę bei kitus su prekių pirkimu – pardavimu http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje susijusius aspektus.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

2. PREKIŲ ĮSIGIJIMAS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

2.1. Naudodamiesi puslapio kairėje arba viršuje esančiomis prekių kategorijomis arba paieškos laukelyje įvedę norimos prekės pavadinimą išsirinkite prekes; pasirinkite norimą pirkti prekių kiekį bei skonį (jei toks pasirinkimas yra) ir spauskite mygtuką Į krepšelį; taip galite išsirinkti vieną ar daugiau prekių;
2.2. Dešinėje pusėje esančiame prekių krepšelyje matysite, kokias prekes jau išsirinkote ir mokėtiną sumą už jas. Norėdami įsigyti šias prekes, spauskite mygtuką Apmokėjimas;
2.3. Toliau įrašykite informaciją, kuri reikalinga prekių pristatymui, pasirinkite jums priimtiną prekių apmokėjimo bei pristatymo būdą ir spauskite mygtuką Apmokėti;
2.4. Jūsų nurodytu el. pašto adresu atsiųsime užsakymo patvirtinimą;
Jeigu pasirinkote mokėjimo būdą banko pavedimu, už prekes sumokėkite per 24 val. nuo sąskaitos gavimo datos, antraip užsakymą anuliuosime.
Jeigu pasirinkote prekių apmokėjimą grynaisias – nieko daryti nebereikia, tiesiog laukite, kol su jumis susisieksime ir susitarsime konkretų prekių atsiėmimo laiką. Apmokėti grynaisiais galėsite atsiimant prekes.
Pasirinkus apmokėjimą per el. bankininkystę – būsite nukreipti į apmokėjimo puslapį.

3. PREKIŲ KAINOS, TERMINAI IR ATSISKAITYMO BŪDAI

3.1. Prekių kainos nurodytos eurais.
3.2. http://mutant.lt/ elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.
3.3. Galimi šie atsiskaitymo būdai:
• Banko pavedimu į atsiskaitomąją sąskaitą.
• Mokėjimu per el. bankininkystę.
• Grynaisiais/banko kortele atsiimant prekes Vilniuje.
• Kortele, atsiimant prekes LP Express paštomate.

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

4.1. Norint grąžinti http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes reikia žinoti:

• Netinkamos kokybės prekių grąžinimas:
• Nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos: kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė, pasibaigęs prekės galiojimo terminas ir kt.) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus ir apmokėti jūsų patirtas siuntimo išlaidas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 18 punktu, jame nurodoma, kad netinkamos prekės į tinkamas, keičiamos arba grąžinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

• Tinkamos kokybės prekių grąžinimas:
• Pirkėjas įsigytas prekes gali be jokios nurodytos priežasties grąžinti per 14 dienų, vadovaudamasis Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis. Tokiu atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, o tai galioja tik tinkamos kokybės prekėms, jei dėl tik tam tikrų priežasčių pirkėjas nusprendė prekes grąžinti. Grąžinant prekes, Pirkėjas privalo nurodyti užsakymo numerį ir grąžintinų prekių sąrašą.
4.2. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
• grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (išskyrus atvejus, kai prekė yra nekokybiška);
• prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

5. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Mes garantuojame, kad:
• http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje Pirkėjo pateiktų asmeninių duomenų (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kt.) saugumą;
• asmeninė informacija bus panaudota tik mūsų prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti;
• asmeninė informacija jokiais būdais nebus perduota kitiems tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo;

6. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

6.1. Pirkėjas norėdamas įsigyti http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes privalo perskaityti pirkimo taisykles ir sąlygas;
6.2. Mokėjimo informacijos skiltyje patvirtinti, kad su taisyklėmis ir sąlygomis susipažino. Varnele pažymint langelį „Sutinku su taisyklėmis“ bei spaudžiama Apmokėti.

7. PIRKĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

7.1.Pirkėjas turi teisę pirkti prekes http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje bei įsipareigoja laikytis šių pirkimo – pardavimo taisyklių.
7.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti http://mutant.lt/ elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių (žiūrėti 4 skyrių).
7.3. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Jis privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.
7.4. Pirkėjas, naudodamasis http://mutant.lt/ elektronine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.

8. PARDAVĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

8.1. Pirkėjui sąmoningai ar nesąmoningai kenkiant ar mėginant pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ir/arba pažeidžiant savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis http://mutant.lt/ elektronine parduotuve, išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.
8.2. Esant nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga force majeure) ir kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.
8.3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
8.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu arba į nurodytą paštomatą Lietuvoje šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis.
8.5. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
9.2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis elektronine parduotuve.
9.3. Jei Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.