MUTANT.LT – GRUPINIAI MAISTO PAPILDŲ SPORTUI IR DIETAI UŽSAKYMAI

Mutant.lt veikla – grupiniai maisto papildų sportui ir dietai užsakymai.

Grupinis maisto papildų užsakymas reiškia, kad maisto papildai užsakomi tiesiai iš didmenininkų sandėlių Europoje grupinio apsipirkimo principu. Užsakinėdami maisto papildus tokiu būdu, galime pasiūlyti plačiausią papildų sportui asortimentą Lietuvoje ir ypač žemas kainas. Kadangi maisto papildai sandėliuojami ne Lietuvoje, taip sumažiname išlaidas, kas leidžia jums pasiūlyti žemiausias papildų kainas.

Užsakymus vykdome reguliariai kas 2 savaites – kas antrą sekmadienį. Apie užsakymus iš anksto informuojame šiame puslapyje ir mūsų Facebook paskyroje: Maisto papildų sportui užsakymai. Nuo užsakymo dienos prekės Lietuvą pasiekia per vos 3-5 d.d.

Nuo veiklos pradžios Lietuvą pasiekė daugybė kokybiškų maisto papildų žemomis kainomis, kurie kaskart iškeliauja po visus Lietuvos miestus ir miestelius. Kviečiame ir Jus prisijungti prie užsakymų, nes mūsų klientai:

  1. Gali rinktis iš plačiausio asortimento Lietuvoje;
  2. Papildus perka net iki 50% žemesnėmis kainomis, nei kitose Lietuvos maisto papildų parduotuvėse;
  3. Užsakytas prekes gauna per vos 3-5 d.d. nuo užsakymo dienos;
  4. Visada sulaukia operatyvių, profesionalių ir nemokamų konsultacijų maisto papildų pasirinkimo ir vartojimo klausimais;
  5. Už maisto papildus gali atsiskaityti jiems patogiausiu būdu: pavedimu, grynaisiais atsiėmimo metu, grynaisiais kurjeriui.