DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu atsakymo į savo klausimą čia neradote, drąsiai susisiekite su mumis šiais kontaktais:

Tel. nr.: +370 609 29211

El. paštas: info@mutant.lt

D.U.K.

Grupinis papildų sportui užsakymas reiškia, kad mes kas dvi savaites reguliariai surenkame vieną bendrą skirtingų klientų užsakymą ir prekes užsakome tik tas, kurias užsisakė klientai.

Užsakytos prekės pirmiausia pasiekia mūsų sandėlį Vilniuje, o iš čia prekes vilniečiai gali atsiimti patys, o į kitus miestus išsiunčiame pasirinktu pristatymo būdu: per LP Express terminalus arba LP Express kurjerius.

Kadangi papildai užsakomi tiesiai iš gamintojų bei didmenininkų grupinio apsipirkimo principu, surinkus vieną bendrą užsakymą, tokiu būdu panaikinami sandėliavimo bei atskirų užsakymų administravimo kaštai. Būtent tai Jums leidžia pirkti papildus kiek įmanoma žemesnėmis kainomis, o mums tai leidžia pasiūlyti ko gero plačiausią asortimentą Lietuvoje, kokio neturi jokia kita el. parduotuvė Lietuvoje, kuri sandėliuoja prekes Lietuvoje.

Po užsakymo atlikimo prekės mūsų sandėlį pasiekia per 2-5 d.d. Kadangi prekės užsakomos iš skirtingų tiekėjų, pristatymo laikas šiek tiek svyruoja. Jūsų užsakytų prekių pristatymo laiką patikslinsime po užsakymo patvirtinimo.

Jei esate iš Vilniaus, papildus galėsite atsiimti iš rankų, o į kitus miestus siunčiame per LP Express paštomatus, Omniva paštomatus, Lietuvos paštą ir naudojantis LP Express kurjerių paslaugomis.

Užsakymai atliekami reguliariai kas 2 savaites. Tiksli užsakymo data skelbiama mūsų tinklapyje ir mūsų Facebook paskyroje.

Žinoma. Susisiekite su mumis el. paštu info@mutant.lt ir detaliai aprašykite, kokiu tikslu ieškote papildų, kokiu sportu užsiimate bei paminėkite kitą informaciją, kuri galėtų būti svarbi, padedant jums išsirinkti tinkamus papildus (pvz. alergijos ir pan.). Atsakysime į jūsų užklausą kaip įmanoma greičiau, bet ne ilgiau kaip per 2 d.d.