Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu atsakymo į savo klausimą čia neradote, drąsiai susisiekite su mumis šiais kontaktais:

Tel. nr.: +370 609 29211

El. paštas: info@mutant.lt

D.U.K.

Kas yra grupiniai papildų užsakymai?

Grupinis papildų sportui užsakymas reiškia, kad mes kas dvi savaites reguliariai surenkame vieną bendrą skirtingų klientų užsakymą ir prekes užsakome tik tas, kurias užsisakė klientai.

Užsakytos prekės pirmiausia pasiekia mūsų sandėlį Vilniuje, o iš čia prekes vilniečiai gali atsiimti patys, o į kitus miestus išsiunčiame pasirinktu pristatymo būdu: per LP Express terminalus arba LP Express kurjerius.

Kodėl daugumos prekių kainos yra mažesnės nei kitur?

Kadangi papildai užsakomi tiesiai iš gamintojų bei didmenininkų grupinio apsipirkimo principu, surinkus vieną bendrą užsakymą, tokiu būdu panaikinami sandėliavimo bei atskirų užsakymų administravimo kaštai. Būtent tai Jums leidžia pirkti papildus kiek įmanoma žemesnėmis kainomis, o mums tai leidžia pasiūlyti ko gero plačiausią asortimentą Lietuvoje, kokio neturi jokia kita el. parduotuvė Lietuvoje, kuri sandėliuoja prekes Lietuvoje.

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Po užsakymo atlikimo prekės mūsų sandėlį pasiekia per 2-5 d.d. Kadangi prekės užsakomos iš skirtingų tiekėjų, pristatymo laikas šiek tiek svyruoja. Jūsų užsakytų prekių pristatymo laiką patikslinsime po užsakymo patvirtinimo.

Kokie yra pristatymo būdai?

Jei esate iš Vilniaus, papildus galėsite atsiimti iš rankų, o į kitus miestus siunčiame per LP Express paštomatus, Omniva paštomatus, Lietuvos paštą ir naudojantis LP Express kurjerių paslaugomis.

Kas kiek laiko vykdomi užsakymai?

Užsakymai atliekami reguliariai kas 2 savaites. Tiksli užsakymo data skelbiama mūsų tinklapyje ir mūsų Facebook paskyroje.

Ar galite padėti išsirinkti prekes?

Žinoma. Susisiekite su mumis el. paštu info@mutant.lt ir detaliai aprašykite, kokiu tikslu ieškote papildų, kokiu sportu užsiimate bei paminėkite kitą informaciją, kuri galėtų būti svarbi, padedant jums išsirinkti tinkamus papildus (pvz. alergijos ir pan.). Atsakysime į jūsų užklausą kaip įmanoma greičiau, bet ne ilgiau kaip per 2 d.d.